Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80g Xerox Business
- Număr anunț
- DA20591764
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU STUDIEREA PROBLEMELOR MINORITATILOR NATIONALE (CUI 22678285)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78,36 RON
- Valoare atribuită
- 78,36 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:10
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78,36 RON
din 78,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro