Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carton alb 160 g/mp 250 coli/ top
- Număr anunț
- DA20586342
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA C-TIN GH. MARINESCU (CUI 15276510)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61,44 RON
- Valoare atribuită
- 61,44 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 10:06
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61,44 RON
din 61,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro