Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla magnetica 120x240 cm
- Număr anunț
- DA20584222
- Autoritate contractantă
- Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.855,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.855,44 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 08:42
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.855,44 RON
din 1.855,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro