Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse birotică papetarie conform anunt

Număr anunț
DA20580468
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovara Culturii Traditionale Harghita (CUI 19217400)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30191000-4 · Echipament de birou, cu exceptia mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
446,93 RON
Valoare atribuită
446,93 RON
Data publicării
11.06.2018 14:29
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

446,93 RON

din 446,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.