Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala all-in-one

Număr anunț
DA20585154
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.999,99 RON
Valoare atribuită
6.999,99 RON
Data publicării
12.06.2018 09:23
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.999,99 RON

din 6.999,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.