Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese automaturatoare (filtru ulei, aer, apa, motorina)

Număr anunț
DA20585306
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
SABIAUTO KIT SRL (CUI RO37188338)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.478,14 RON
Valoare atribuită
2.478,14 RON
Data publicării
12.06.2018 09:28
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.478,14 RON

din 2.478,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.