Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CEREALE NESTLE 460 GR
- Număr anunț
- DA20579504
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr.3 Bistrita (CUI RO29871045)
- Furnizor / câștigător
- COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
- Cod CPV
- 15613310-4 · Cereale pentru micul dejun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295,50 RON
- Valoare atribuită
- 295,50 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 13:55
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 07:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
295,50 RON
din 295,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro