Ofertă acceptată Cumpărare directă

Espressor automat Krups EA810870, 1.6 L, 15 bar, Negru

Număr anunț
DA20577173
Autoritate contractantă
Comuna Vintileasca (CUI 4297886)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,49 RON
Valoare atribuită
1.260,49 RON
Data publicării
11.06.2018 12:39
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,49 RON

din 1.260,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.