Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de inundabilitate pe teritoriul Comunei Sambata de Sus

Număr anunț
DA20562910
Autoritate contractantă
COMUNA SAMBATA DE SUS (CUI 15578950)
Furnizor / câștigător
PROIECT BRASOV SA (CUI RO1110575)
Cod CPV
79311200-9 · Servicii de realizare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.190 RON
Valoare atribuită
8.190 RON
Data publicării
08.06.2018 11:06
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.190 RON

din 8.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.