Atribuită
Cumpărare directă
Discuri antibiograma - Cefotaxime/Clavulan Acid 30/10 (Cefotaxim/Acid Clavulanic 30/10)
- Număr anunț
- DA36339327
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI 28399247)
- Cod CPV
- 24959200-3 · Elemente chimice sub forma de disc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 324,90 RON
- Data publicării
- 22.08.2024 14:31
- Data finalizării
- 23.08.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.