Atribuită Cumpărare directă

SERINGA 200 ML CT AQUILLION RADIOLOGIE = SEP 2024 MS = FE 1313/20.08.2024 = POZ. 1314

Număr anunț
DA36339385
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.745 RON
Data publicării
22.08.2024 14:31
Data finalizării
23.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.745 RON