Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE VIDEOPRINTER MITSUBISHI K61B/HARTIE ECOGRAF MITSUBISHI
- Număr anunț
- DA20587777
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.675 RON
- Valoare atribuită
- 1.675 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 10:50
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.675 RON
din 1.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro