Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de videoconferinta CISCO CTS-SX10N-K9

Număr anunț
DA20586344
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL PITESTI (CUI 16736993)
Furnizor / câștigător
PRIME SOLUTIONS SRL (CUI RO18238979)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.874,56 RON
Valoare atribuită
7.874,56 RON
Data publicării
12.06.2018 10:06
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.874,56 RON

din 7.874,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.