Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPAC CĂMIN

Număr anunț
DA20585170
Autoritate contractantă
COMUNA DODESTI (CUI 16368328)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI RO15193295)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
855 RON
Valoare atribuită
870 RON
Data publicării
12.06.2018 09:23
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

870 RON

din 855 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.