Ofertă refuzată Cumpărare directă

Scara Aluminiu 2 tronsoane cu 7 trepte/tronson

Număr anunț
DA20557204
Autoritate contractantă
COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
44423230-2 · Scari portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255,17 RON
Valoare finală
255,17 RON
Data publicării
07.06.2018 16:23
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 17:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.