Ofertă acceptată Cumpărare directă

USB FLASH DRIVE 32GB KINGSTON DTI G4 DTIG4/32GB;MOUSE ASUS;TASTATURA SERIOUX

Număr anunț
DA20590212
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,10 RON
Valoare atribuită
289,10 RON
Data publicării
12.06.2018 12:10
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,10 RON

din 289,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.