Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pantoprazol 40mg*30cpr.gastrorez ARB (PANTOPRAZOLUM) - 185007211
- Număr anunț
- DA20589382
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172 RON
- Valoare atribuită
- 172 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 11:43
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
172 RON
din 172 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro