Ofertă acceptată Cumpărare directă

Magneziu xilidil (4 x 50 ml) , Fier Ferozina (4 x 50 ml), Fluid pack SmartLyte, Urina de control bi

Număr anunț
DA20575456
Autoritate contractantă
SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
717,11 RON
Valoare atribuită
731,53 RON
Data publicării
11.06.2018 11:40
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731,53 RON

din 717,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.