Ofertă refuzată Cumpărare directă

Solutie Ringer Lactat x 10 fl x 500 ml

Număr anunț
DA20575285
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,35 RON
Valoare finală
127,35 RON
Data publicării
11.06.2018 11:34
Data finalizării
12.06.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.