Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOPIRAMAT ACTAVIS 50MG X 60CP FILM (TOPIRAMATUM) TOPIRAMAT ACTAVIS 100MG X 60CP FILM

Număr anunț
DA20573935
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,95 RON
Valoare atribuită
330,95 RON
Data publicării
11.06.2018 10:52
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,95 RON

din 330,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.