Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMPLIFICATOR 120W CU MIXER, 6 ZONE, USB/SD/TUNER, INTRARI 2MIC SI 3LINE, MP212U
- Număr anunț
- DA20591559
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 32343000-9 · Amplificatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839 RON
- Valoare atribuită
- 839 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:04
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
839 RON
din 839 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro