- Număr anunț
- DA20589820
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
- Cod CPV
- 34111200-0 · Berline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,56 RON
- Valoare atribuită
- 107,56 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 11:57
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,56 RON
din 107,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro