Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Remorca basculanta
- Număr anunț
- DA20587446
- Autoritate contractantă
- Comuna Axente Sever (Primaria comunei Axente Sever) (CUI 4406126)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-SCHIEB SRL (CUI RO17075741)
- Cod CPV
- 34223370-0 · Remorci basculante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.445,38 RON
- Valoare atribuită
- 13.445,38 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 10:39
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.445,38 RON
din 13.445,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro