Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie componente hidrant exterior
- Număr anunț
- DA20584316
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Drumuri si Poduri Suceava (CUI 18028861)
- Furnizor / câștigător
- FALSTING SRL (CUI RO13264934)
- Cod CPV
- 35110000-8 · Echipament de lupta impotriva incendiilor, de salvare si de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.968 RON
- Valoare atribuită
- 1.968 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 08:47
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.968 RON
din 1.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro