Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Reprogramare Digital Video Recorde

Număr anunț
DA20582987
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Furnizor / câștigător
MIDAVI TEL SRL (CUI RO13963827)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,50 RON
Valoare atribuită
352,50 RON
Data publicării
11.06.2018 16:54
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,50 RON

din 352,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.