Ofertă refuzată
Cumpărare directă
varfuri pipeta ( conuri ) galbene 5-200 µl eppendorf
- Număr anunț
- DA20509484
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzii Sanguine Calarasi (CUI 3233094)
- Furnizor / câștigător
- ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
- Cod CPV
- 38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105 RON
- Valoare finală
- 105 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 13:12
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.