Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Optoma X402, XGA, 4200 Lumeni, Alb si Frigider cu doua usi Whirlpool ARC2353WH, 218

Număr anunț
DA20575462
Autoritate contractantă
Orasul Simleu Silvaniei (CUI 4566658)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.192,35 RON
Valoare atribuită
3.192,35 RON
Data publicării
11.06.2018 11:40
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.192,35 RON

din 3.192,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.