Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale promovare inaugurare monument
- Număr anunț
- DA20592799
- Autoritate contractantă
- COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
- Furnizor / câștigător
- FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI RO15185560)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.520 RON
- Valoare atribuită
- 33.520 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:44
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.520 RON
din 33.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro