Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPORT EXPUNERE - PREZENTARE STATUIETA-BUST
- Număr anunț
- DA20591972
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- VCR Total Sport S.R.L.- D (CUI 34852910)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.675 RON
- Valoare atribuită
- 1.675 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:16
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.675 RON
din 1.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro