Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ceas CLASSIC D.50 maro/auriu
- Număr anunț
- DA20591473
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- M & D RETAIL CONSTANTA SRL (CUI RO13943129)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398,32 RON
- Valoare atribuită
- 398,32 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:01
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
398,32 RON
din 398,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro