Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trimmer A4 FELLOWES Atom

Număr anunț
DA20589546
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,36 RON
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
12.06.2018 11:49
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON

din 503,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.