Ofertă acceptată Cumpărare directă

PREMII / TROFEE

Număr anunț
DA20589151
Autoritate contractantă
Liceul Grigore Moisil (CUI 4638150)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.117,65 RON
Valoare atribuită
4.117,65 RON
Data publicării
12.06.2018 11:36
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.117,65 RON

din 4.117,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.