Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRIGIDER MINIBAR SAMUS SW060A+

Număr anunț
DA20565892
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,06 RON
Valoare atribuită
268,06 RON
Data publicării
08.06.2018 12:48
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,06 RON

din 268,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.