Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii pentru echipamente Analytik Jena - analizor de mercur, conform oferta nr. 57/30.05.2018

Număr anunț
DA20582104
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI RO11795620)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
11.06.2018 15:41
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.