Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motopompa Honda WB 30 XT DRX

Număr anunț
DA20587417
Autoritate contractantă
COMUNA PUTNA (PRIMARIA PUTNA) (CUI 4441379)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.427,73 RON
Valoare atribuită
1.427,73 RON
Data publicării
12.06.2018 10:38
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.427,73 RON

din 1.427,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.