Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale intretinere Dedeman

Număr anunț
DA20581908
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA (CUI 2843930)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645,69 RON
Valoare atribuită
645,69 RON
Data publicării
11.06.2018 15:32
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645,69 RON

din 645,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.