Ofertă acceptată Cumpărare directă

Covor PVC eterogen antibacterian, antistatic, grosime 2mm, TRAFIC INTENS clasa 34/43

Număr anunț
DA20581518
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Furnizor / câștigător
BRAFLOOR CARPET S.R.L. (CUI RO28716280)
Cod CPV
44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,45 RON
Valoare atribuită
80,45 RON
Data publicării
11.06.2018 15:16
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,45 RON

din 80,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.