Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMORSA 5L KOBER

Număr anunț
DA20591583
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ANASTASIE PANU" HUSI (CUI 19195566)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,48 RON
Valoare atribuită
6,48 RON
Data publicării
12.06.2018 13:05
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,48 RON

din 6,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.