Ofertă acceptată Cumpărare directă

Macara electrica stanga Opel

Număr anunț
DA20587990
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,42 RON
Valoare atribuită
158,42 RON
Data publicării
12.06.2018 10:58
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,42 RON

din 158,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.