Atribuită Cumpărare directă

NOCOLYSE dezinfectant microaeroflora 1 L

Număr anunț
DA36340970
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
ALVIMED LOGISTIC S.R.L. (CUI 46270363)
Cod CPV
39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON