Ofertă acceptată Cumpărare directă

VARFURI PIPETE-CL

Număr anunț
DA20589069
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
MS CUSTOMIZED SYSTEMS S.R.L. (CUI RO33206164)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789 RON
Valoare atribuită
789 RON
Data publicării
12.06.2018 11:34
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789 RON

din 789 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.