Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REZERVA ROLA TRAFALET 10 CM [10 BUC /SET
- Număr anunț
- DA20561765
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- CHELBA RAPID SRL (CUI RO1854575)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.022 RON
- Valoare atribuită
- 1.022 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 10:30
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.022 RON
din 1.022 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro