Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VOPSELE

Număr anunț
DA20576517
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530,16 RON
Valoare atribuită
530,16 RON
Data publicării
11.06.2018 12:17
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 06:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530,16 RON

din 530,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.