Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet mana curenta,protectie perete si protectie muchii
- Număr anunț
- DA20592048
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- DOMICA SRL (CUI RO10125516)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.598,37 RON
- Valoare atribuită
- 7.598,37 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:19
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.598,37 RON
din 7.598,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro