Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de lucrări

Număr anunț
DA20589251
Autoritate contractantă
Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
Furnizor / câștigător
ALPIN SERV SRL (CUI RO6308450)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.830 RON
Valoare atribuită
10.830 RON
Data publicării
12.06.2018 11:39
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.830 RON

din 10.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.