Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchierere Buldoexcavator marca JCB 3CX cu cupa multifunctionala, inclusiv furci de decarcare
- Număr anunț
- DA20580173
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL (CUI RO32158131)
- Cod CPV
- 45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 14:19
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro