Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare loc de joaca in punctul Camin Cultural din satul Bilcesti, comuna Valea Mare Pravat

Număr anunț
DA20574318
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
GROUP CONCIF SRL (CUI RO14311791)
Cod CPV
45212130-6 · Lucrari de constructii de parcuri de distractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.115,31 RON
Valoare atribuită
108.115,31 RON
Data publicării
11.06.2018 11:03
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108.115,31 RON

din 108.115,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.