Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI de reparatii drumu dv 16 circiu,Valea porcului DC31C, DV74-Pod, DE 99 Aleea izvorului, Poia

Număr anunț
DA36341523
Autoritate contractantă
COMUNA BUSTUCHIN (PRIMARIA COMUNEI BUSTUCHIN) (CUI 4898827)
Furnizor / câștigător
BIO TICU FOOD S.R.L. (CUI 41544107)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
250.168 RON
Data publicării
23.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250.168 RON