Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sonorizare, lumini si inchiriere scena pe o perioada de trei zile, in judetul Bihor

Număr anunț
DA20578309
Autoritate contractantă
COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
Furnizor / câștigător
TOPSOUND SRL (CUI RO16874724)
Cod CPV
48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.180 RON
Valoare atribuită
11.180 RON
Data publicării
11.06.2018 13:16
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.180 RON

din 11.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.