Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII MASA GRUP SPORTIVI 22.06-24.06.2018
- Număr anunț
- DA20590165
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Emil Racovita (CUI 4283910)
- Furnizor / câștigător
- CONSOFT SRL (CUI RO14811991)
- Cod CPV
- 55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.570,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.570,72 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 12:09
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.570,72 RON
din 1.570,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro